Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/domains/child.cz/web/public/vlacky/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 457
budovy, lokomotivy, vagónky, magnetky
vagonokruhvagonmasinaokruhvlakbudovavagonnadrazimasinka2

logo-magnetyx-cz

Telefon: 775 990 313

Email: info@magnetyx.cz 

Web: www.magnetyx.cz

Doporučujeme
  • Magnetyx.cz - Výroba a prodej magnetků na lednici, magnetické stavebnice...
  • Dobrej-kup.cz & CleverPuzzle.cz - Kreativní stavebnice nejen pro vaše děti a další zajímavé dárky...
  • PouzdranaMobily.cz  - Pouzdra na mobily, foťáky, mp3 a jiná zařízení...
  • Child.cz - Dětský server pro celou rodinu. Recepty, pohádky, soutěže a ...
  • ZvířeRoku.cz - Největší soutěž pro vaše zvířecí miláčky.

Koleje, výhybky

Bez kolejí vlak nejezdí. To ví i každé malé dítě. Není však třeba jen postavit koleje rovné. Možná jste si již vyzkoušeli nejaký z našich okruhů a teď se chystáte tento okruh rozšířit aby byl zajímavější a trochu více odpovídal vaší představě a fantazii. Takový výběr a rozšíření okruhu se musí pěčlivě zvážit. Proto si prohlédněte pořádně naši galerii a vše v klidu promyslete. stejně tak popisky najdete v našem eshopu s celou nabídkou. Přehled okruhů najdete zde: www.magnetyx.cz – Koleje, točny, vyhýbky a křižovatky.

Koleje, vyhýbky, křižovatky, točny … jsou vyrobené ze dřeva. Jejím výrobcem je anglická firma BIGJIGS. A tyto výrobky Vám nabízíme ve spolupráci s výhradním dovozcem pro ČR. Pokud byste měli nějaký dotaz nebojte se nás zeptat info@magnetyx.cz.

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Galerie